Jeg har jobbet i treningsbransjen i 28 år som koordinator/ opplæringsleder for gruppetrening, allround instruktør i sal og på sykkel, treningsveileder, PT og markedsansvarlig i SATS, Spenst og Friskhuset.
De siste 14 årene som gründer av eget utetreningskonsept.
Jeg har også jobbet med nasjonale treningsreiser (Saga, Ving, Via og Jomfrureiser samt eget firma) rundt omkring i verden og har hatt opp til 10 reiser i året siden 2006 frem til pandemien. Favoritt-destinasjon her har vært Dubai, hvor jeg var 2-3 ganger i året.
Samt vært treningsspaltist fra 2006-2009.
Nå i 2023/24 oppdaterte og oppgraderte jeg min PT utdannelse i AFPT med 60 studiepoeng.
Jeg brenner for trening, og spesielt for damer i overgangsalderen/ Menopause. Få de til å føle mestring og treningsglede og ikke være redd for å trene tungt på gode dager.
Selv elsker jeg å løpe i fjellet og trene tung styrketrening, men kjører gjerne HIIT, EMOM, Tabata mm i tillegg.
